Знижка 10% на рюкзаки з промокодом RUKZAK
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Каталог

Unimax

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Компанія UNIMAX – провідний і найпрогресивніший гравець на ринку якісних канцелярських товарів з Індії. Це 100% експортно-орієнтована компанія з міжнародною присутністю на п'яти континентах у більш ніж 76 країнах.

На даний момент виробнича потужність UNIMAX – 2 500 000 ручок на день. Письмове приладдя UNIMAX – це високоякісні ручки, у виробництві яких використовуються найсучасніші технології і матеріали.

На власній науково-дослідній базі компанії постійно ведуться роботи по розробці нових унікальних технологій і матеріалів. Одним з найбільш значущих відкриттів UNIMAX є чорнило нового покоління з унікальними властивостями: Visco Fluid Ink (для кулькових ручок) і Quick Dry Ink (для гелевих ручок).

Продукцію UNIMAX по праву можна назвати найсучаснішою, високотехнологічною і унікальною завдяки використанню останніх наукових досягнень і найбільш новаторських конструкторських розробок. Саме такі характеристики дозволяють продукції UNIMAX бути на кілька кроків попереду своїх конкурентів.

UNIMAX — це яскравий приклад того, що навіть звичайну ручку можна перетворити на досконалий продукт, що поєднує у собі передові досягнення вчених, конструкторів і дизайнерів.

Розгорнути
Вгору