Знижка 10% на рюкзаки з промокодом RUKZAK
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Каталог

KUM

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

KUM – німецький виробник точилок для школи та офісу, які бездоганно заточують і служать довго.

На перший погляд здається, що заточити олівець – це зовсім не проблема. Адже існує величезна кількість різноманітних точилок. Але купівля нової точилки часто приносить нам розчарування, марно витрачений час, зіпсовані олівці.

Бездоганна німецька якість – це головна складова успіху і популярності точилок KUM протягом вже майже століття.

Компанія була заснована у 1919 році в м. Ерланген (Німеччина) як «Фабрика з виробництва виробів із пластику й металу» (від німецького «Kunststoff&Metallwarenfabrik»). Згодом назва перетворилася в абревіатуру KUM і стала ім’ям відомої у всьому світі компанії.

KUM сьогодні – це майже 100 років досвіду у виробництві високоякісних точилок. З кожним роком накопичені знання і досвід дозволяють компанії KUM вдосконалювати технології та освоювати нові напрямки, такі, як товари для лівшів, креслярське та письмове приладдя, художні пензлі.

Точилки KUM заточують краще!

Лезо виготовлено з високовуглецевої сталі, твердість якої перевищує твердість підшипників. Гострота леза точилок KUM порівнянна з гостротою бритви. Лезо зафіксовано абсолютно нерухомо завдяки надійному гвинтовому кріпленню. Леза KUM не плоскі, а злегка зігнуті. KUM – єдиний виробник у світі, який використовує леза такої форми!

KUM прослужить довше!

Для захисту лез застосовуються три ретельно розроблені операції: полірування, ультразвукова очистка та покриття маслом. Такий захист діє роками і забезпечує довговічність точилок.

Постійний контроль якості!

Власне виробництво всіх складових частин продукції KUM (виняток становить лише гвинт для кріплення леза) і контроль якості на всіх етапах забезпечують ідеальну сумісність деталей.

KUM неможливо сплутати!

На кожному лезі є маркування KUM, що дозволяє безпомилково обрати оригінальні високоякісні точилки.

Ключ до успіху компанії KUM – легендарна німецька якість і постійні інновації. Практично всі компоненти продукції, включаючи ливарні форми і обладнання, розробляються і виготовляються компанією самостійно, що забезпечує ідеальну точність і контроль якості. Компанія KUM має найбільшу кількість винаходів і патентів серед усіх виробників точилок.

Німецькі точилки KUM – бездоганно заточують олівці і служать довго!

Точилки

Розгорнути
Вгору