Знижка 10% на рюкзаки з промокодом RUKZAK
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Каталог

KOH-I-NOOR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Протягом понад 200 років KOH-I-NOOR є діамантом художнього асортименту.

Історія цієї всесвітньо відомої компанії почалася у 1790 році, коли відомий будівельник Йозеф Хардмут заснував фабрику з виробництва керамічних виробів. У 19 столітті KOH-I-NOOR cтав придворним постачальником Австро-Угорського імператорського двору, що вважалося великою честю.

KOH-I-NOOR – один з найстаріших і найбільш дипломованих світових виробників художнього приладдя. Назва компанії не випадково співзвучна з ім’ям однієї з головних коштовностей британської корони – діамантом KOH-I-NOOR («Гора світу»). Коли королеві Вікторії піднесли продукцію олівцевої фабрики HARDTMUTH, вона назвала її «KOH-I-NOOR серед олівців». Так компанія отримала своє ім’я, а жовтий колір – колір діаманта – став символом найвищої якості товарів KOH-I-NOOR HARDTMUTH.

Підтвердженням високої якості художнього асортименту є позитивний висновок експертів міжнародного співтовариства художників SAA, яке об’єднує понад 17 тисяч художників у 62 країнах світу. SAA включає вироби KOH-I-NOOR у свої майстер-класи та рекомендації.

Абсолютно усі товари виготовляються в Європі, тому Ви можете бути впевнені в безпечності продукції як для дітей, так і для дорослих

KOH-I-NOOR відома у світі як художнім, так і шкільним асортиментом.

Легендарний жовтий олівець 1500 вже не одне століття є еталоном серед графітних олівців. Гарантована точність градацій твердості робить незамінними жовті олівці в абсолютно різних сферах: від графіки до архітектури.

Професійні художники цінують кольорові олівці KOH-I-NOOR за різноманітність кольорів і відтінків, хорошу змішуваність і високу світлостійкість. Малюнки не вигоряють до 100 років.

Діти люблять ці європейські олівці за яскравість кольорів і м’якість малювання.

Сухі зображальні засоби – особлива гордість KOH-I-NOOR, адже вимоги до пастелі дуже високі. Вона відповідає критеріям світлостійкості, чистоти кольору і високого ступеня м’якості, прекрасно лягає на поверхню і легко розтушовується

Художній асортимент KOH-I-NOOR дозволяє освоювати і розвивати як класичні, так і оригінальні техніки малювання, дає можливість відчути себе художником.

Незалежно від того, який вид творчості ви обираєте, головне – щоб це приносило задоволення. А KOH-I-NOOR допоможе перетворити ваше натхнення у майстерність.

Розгорнути
Вгору