Знижка 10% на рюкзаки з промокодом RUKZAK
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Каталог

BIC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

BIC - це сімейна компанія, зареєстрована на Паризькій фондовій біржі, і світовий лідер у виробництві й продажу канцелярських товарів, запальничок і бритв. Уже понад шістдесят років компанія BIC славиться тим, що надає високоякісну, просту, оригінальну й надійну продукцію для всіх і кожного всюди і в будь-який час.

Товари цього бренду широковідомі й користуються довірою та популярністю серед багатьох мільйонів споживачів завдяки легкості в застосуванні, доступності цінового діапазону.

BIC в Україні

Українці також із задоволенням користуються якісними виробами компанії BIC більше трьох десятиріч. Офіційне представництво торгової марки в нашій країні з'явилося у 2001 року. З тих пір продукція BIC стала постійним супутником українського споживача. Секрет успіху BIC Україна – дотримання принципів злагодженої командної роботи, відповідальне ставлення до улюбленої справи, поєднання простоти й винахідливості.

Якість та безпека товарів – найважливіші принципи компанії.

Компанія гарантує споживачу високу якість і безпеку, адже на кожному етапі виробництва вся продукція проходить численні перевірки, а сировина для створення ручок, олівців, маркерів, коректорів тощо ретельно відбирається. Саме це забезпечує приємне, довготривале користування канцелярськими товарами. BIC приділяє велику увагу зменшенню шкідливого впливу виробництва на екологію, використовує технології, що дозволяють:

  • заощаджувати використання електро- і водних ресурсів;
  • мінімізувати шкідливі наслідки для природного середовища;
  • дбати про утилізацію відходів.

Багатий асортимент продукції здатен задовольнити потреби найвибагливіших користувачів канцелярських товарів різних вікових, соціальних категорій.

Ручки, олівці, маркери, товари для творчості, коректори - кожний канцтовар BIC створений для того, щоб відповідати потребам споживача в школі, вдома й в офісі, а також служити при цьому максимально довго та надійно.

Розгорнути
Вгору